

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 9 |
| Gender | Female |
| Current Rating | 5A |
| Voltage Rating | 500 V dc |
| Shell Size | 3 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68 |
| Series | WM |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Colour | Black |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
D38999/26ZB2SN
D38999/26WE6PN
62LC-16F10-07SN(771)
TV07WCI1535PF459
MS3101A20-29S
MS3102E22-22P
EN3645M6JN04FN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00