

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Mounting Type | Wire |
| Termination Method | Crimp |
| Series | 26482 |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
5440MDA203F
D38999/26ZB98PN
SCE2-ZN-06K07-10ASN
SCE2-ZN-76A08-19SN-001
SCE2-B-06K07-10ASN
UT001412SH6
85106EC84P50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00