

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper |
D38999/24ZF32PN
2M80500302NF1226PA
2M80100907M1026AA
TVP00RW-13-35SN(W52)
D38999/26FB98PN
45102E83AS50
97B-3100A18-1P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00