

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 13 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | LJT |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
N/MS3102A14S-6S
D38999/26ZA35SN
MS3106A-10SL-3P
D38999/26ZF32PN
62GB-12E12-10PN(416)
TV07ZN-13-35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00