

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 55 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 22 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
MS3102E22-14P
62GB-585-14-02P
D38999/20WC98PN
D38999/24WB98SN
D38999/24ZF35SN
TV06ZN-11-35SN
PT06E-10-6S(SR)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00