

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 35 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 22A |
| Shell Size | 28 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CA-COM |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Plating | Silver |
M83723/75W1005N
M83723/75R20416
PT06A-10-6S(SR)
CA08COM-E14S-6P-B
PT02A-16-8P
MS3106A-22-14P
62GB-57A12-10SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00