

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 23A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Shell Plating | Zinc |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Copper Alloy |
D38999/24WC98SN
MS3106E18-1S
TV06RW1135PA
MS3476W22-41P
45106A1832PPG50
MS3470W22-41P
MS3102A14S-7P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00