

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Colour | Olive |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Gold |
MS3102A-24-28S
MS3102A14S-5PX
932843100 CM 02 E 14S-5 P
N/MS3101B14S-2P
D38999/26FE35SN
SCE2-ZN-L1K07-10APN
D38999/26FE6PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00