

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 9 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 48A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 24 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Right Angle |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
62GB-12E14-19PN-219
62GB-56TG10-06PN
N/MS3102A16-10P
MS3102A-16S-1S
M83723/95G1005N
62GB-56TG14-04SN(044)
PT06E-14-12S(SR)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00