

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V ac, 850 V dc |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | KPT |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Plating | Gold |
MS3102E14S-2P
D38999/24WC35PN
8LT717B35PN
MS3106A-16S-1P
8LT7C09Z98PN
62LC-16F10-06PN(771)
TV06RW-11-98SA(W52)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00