

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 28 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 97B |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Brass |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
VG95234M-20A9SN
N/MS3101B14S-2P
D38999/24FE6SN
MS3102E16-10P W/P CAP
PT06E-14-5S(SR)
SCE2-ZN-06K08-19SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00