

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
D38999/24WC98PN
MS3106A18-11P
D38999/20FG11SN
N/MS3102A16-10P
85102E1419P5044
M83723/95G2212N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00