

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
EN3645M6JN04FN
MS3106A-24-28P
D38999/20ZF35PN
62GB-56T08-33PN
D38999/24ZB35SN
D38999/24ZC98PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00