

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
PT01A-10-6P(SR)
PT06E-12-10P(SR)
D38999/24ZB35PN
MS3106E20-27SX
TVP00RW1135PA
97B-3106A10SL-3S-HD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00