

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 09 |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 8D |
| Shell Plating | Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
PT02A-12-10S
62LC-12E12-08PN(771)
TVP00RW-13-35SA(W52)
KPT02E16-26P
62GB-56T12-10PN(416)
DBAS 970-09-35 PN 059
UT0W01210SH6
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00