

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
932451100 CM 02 E 14S-6 P
932458100 CM 06 EA 14S-6 S
D38999/24FA98SN
VG95328M10-6SW
62GB-57A08-33SN
D38999/24ZC8SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00