

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 100 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 23 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium Alloy |
| Series | 8LT |
| Shell Plating | Cadmium |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
D38999/20ZC98PN
VG95234G-28-21SN
D38999/26ZG11SN
PT01E-12-3P(SR)(072)
VG95328R14-12SN
D38999/24KC04PN
62GB-56TG10-07PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00