

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 22A |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Right Angle |
| Series | CA-COM |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
D38999/26WC35SN
85136RG106S50
85106JC1412S50
933063100 CM 02 E 20-29 P
MS3102A-28-21S
UT0W0106SH6
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00