

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3102A-14S-2S
2M80500116NF1226SA
85106EC83AS50
TV06RW-09-98SN(W52)
85136RG106S50
D38999/26WA98PN
97-3106A-18-8P(621)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00