

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CA-COM |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Nickel |
62GB-12E14-12SN(416)
SCE2-B-01K07-12PN
62GB-12E12-03PN
932455100 CM 02 E 14S-61 P
62GB-56T18-32PN
97B-3106A20-A48S-HD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00