

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Colour | Olive |
| Strain Relief | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
M83723/82W2028N
N/MS3106B18-10P
CA02COM-E14S-6P-B
MS3476L10-6S-LC
MS3102E14S-2S
M83723/76W2255N
MS3476L8-33S-LC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00