

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
PT02E-12-3P(072)
97-3106A-10SL-3S
85106EC1419S5044
D38999/20KE35PN
97B-3106A10SL-3S-HD
62GB-51T20-41PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00