

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
SCE2-ZN-01K07-14PN
N/MS3106B20-4P
97B-3106A20-A48P-HD
62GB-56TG14-02PN(044)
2M80500307NF910SA
85106J1210SW50
62GB-12E18-32SN(416)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00