

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
PT06E-18-32S(SR)(072)
8LT717B35PN
MS3106A20-27PW
PT06E-10-6P(SR)
PT02A-12-8S
97B-3100A10SL-3P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00