

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Strain Relief | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Contact Plating | Silver |
D38999/24FB35SN
KPT06F14-12P
M83723/75W1212N
PT06A-12-3P(SR)
97-3101A-10SL-3P
MS3102A18-11P
PT06E168PSR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00