

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
62GB-12E18-32PN(416)
SCE2-ZN-06K07-10ASN
UTGX0142G1P
MS3102E22-22P
2M80100907M1026AA
N/MS3102A20-27S
SCE2-B-L1K07-10APN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00