

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/24FA35PN
62LC-12E16-26PN(771)
97B-3106A24-2P-HD
N/MS3106B20-4P
97B-3106A10SL-3P-HD
SCE2-ZN-01K06-07PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00