

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
TVP00RW-15-35SN(W52)
MS3106A-28-21S
85106EC1626P50
N/MS3102A18-10P
62GB-50T14-05SN
PT02A-12-8S
PT02E-14-19P(072)(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00