

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | 5120 |
| Gender | Male |
| Number of Fuses | None |
| Switch Type | None |
| Termination Method | Quick Connect |
| Current Rating | 2A |
| Voltage Rating | 250 V ac |
| Mounting Type | Screw |
| Operating Frequency | 50 Hz, 60 Hz |
| IEC Connector Type | C14, C18 |
5110.0633.1
FN9244-10-06
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00