

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4A |
| Voltage Rating | 250 V ac |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Operating Frequency | 50 - 400Hz |
| IEC Connector Type | IEC/EN 60939 |
| Width | 50mm |
| Depth | 56.5mm |
| Height | 58mm |
FN9289-10-06
5120.2004.0
10HPSGS1-NG
FN394-2.5-05-11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00