

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Termination Method | Quick Connect Terminals 6.3 x 0.8 mm |
| Current Rating | 8A |
| Voltage Rating | 250 V ac |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IEC Connector Type | C14 |
| Width | 66mm |
| Depth | 60.9mm |
| Height | 31.5mm |
5110.1543.1
FN9260-2-06
10HPSNS1-HG
B84771A0001A000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00