

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 16A |
| Plug/Socket | Plug |
| Pole Format | 2P |
| Voltage Rating | 250 V ac/dc |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Gender | Female |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Screw |
| IP Rating | IP20 |
| Series | ST |
| Colour | Grey |
| Cable CSA | 0.25 - 1.50mm² |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
932143106 STAS 3 N grey
2CMA166906R1000 463C6W
2CMA170004R1000 216RAM6
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00