

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 63A |
| Plug/Socket | Socket |
| Pole Format | 2P + E |
| Voltage Rating | 230 V |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Gender | Female |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Series | Tough & Safe |
| Cable CSA | 4 - 16mm² |
| Colour | Blue |
| Maximum Operating Temperature | +140°C |
| Minimum Operating Temperature | 60°C |
932140100 STAK 3 N black
2CMA166816R1000 3125P6W
934129100 CA 3 W LD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00