

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 250A |
| Plug/Socket | Plug |
| Pole Format | 1P |
| Voltage Rating | 415 V ac |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP65 |
| Series | Veam Snaplock |
| Cable CSA | 25.0mm² |
| Colour | Brown |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
931265106 STAS 20
2CMA193314R1000 232BS6
SNLM-P-C25-25S-GN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00