

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Ethernet Connector Type | RJ45 Connector |
| Number of Ways | 8 |
| Shield Type | UTP |
| Length | 13.95mm |
| Width | 15.88mm |
| Depth | 21.84mm |
| Series Number | 74992 |
| Contact Material | Ferrite |
| Contact Plating | Gold |
634008149821
HFJ11-1G41ERL
09452151560
09452151103
PXM06105FANBKUS
FRITS0220-RJ45-1F7
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00