

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Ethernet Connector Type | RJ11 Connector |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Ways | 6P4C |
| Shield Type | UTP |
| Orientation | Right Angle |
| Length | 13.2mm |
| Width | 11.5mm |
| Depth | 18.1mm |
| Series Number | 95501 |
| Series | 95501 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
7499111001A
615008150021
RCP-00AMMA-SLM7001
6GK19011BB106AA0
4000-73000-0010000
615008148521
111-0808LB16-34
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00