

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Ethernet Connector Type | RJ11 Connector |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Ways | 6P6C |
| Shield Type | Shielded |
| Orientation | Straight |
| IP Rating | IP68 |
| Length | 41.59mm |
| Width | 30.96mm |
| Depth | 30.96mm |
| Series Number | RJ11FTVX |
| Series | RJ11FTV |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Hazardous Area Certification | ATEX |
| Contact Plating | Gold |
130047-8010
RCM-6APFFH-TCM7001
09452151103
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00