

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Ethernet Connector Type | RJ12 Connector |
| LAN Category | Cat5e |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Number of Ways | 6P6C |
| Shield Type | Unshielded |
| Orientation | Straight |
| Length | 9.68mm |
| Width | 9.37mm |
| Depth | 13.34mm |
| Series | 32 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
130055-0001
943-SP370808-M2
MHRJJ66NFRA
MHRJJ88NFVS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00