

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Ethernet Connector Type | RJ45 Connector |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Number of Ports | 1 |
| Orientation | Right Angle |
| IP Rating | IP68 |
| Length | 46.1mm |
| Width | 17.67mm |
| Depth | 23mm |
| Series | RPBE |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
39500020120
09451812560XL
95678-001LF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00