

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Ethernet Connector Type | RJ45 Connector |
| LAN Category | Cat3 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Ways | 8P8C |
| Orientation | Right Angle |
| Length | 16.38mm |
| Width | 13.54mm |
| Depth | 15.75mm |
| Series Number | 43860 |
| Series | 43860 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
ROP-00AMMA-TLM7001
615008138221
SS-39200-011
940-SP-3066
SCPFE-17-G-01
09455511103
130057-0003
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00