

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Ethernet Connector Type | RJ45 Connector |
| Gender | Male |
| LAN Category | Cat5 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Number of Ways | 8 |
| Shield Type | Shielded |
| Orientation | Straight |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Length | 68.8mm |
| Width | 22mm |
| Depth | 30mm |
| Series Number | VS-PPC-C1-RJ45-POBK-PG9-8Q5 |
| Series | QUICKON |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
634108150321
HFJ11-1G02ERL
7499011121A
615024149521
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00