

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Ethernet Connector Type | M8 Connector |
| Gender | Male |
| Number of Ports | 1 |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Number of Ways | 2 |
| Connector Type | Socket |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 14.5mm |
| Width | 15.2mm |
| Depth | 31.6mm |
| Contact Material | Copper Alloy |
615006138421
RCM-00AMMA-TLM7001
RDP-5SPFFH-TCU7001
95678-001LF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00