

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Ethernet Connector Type | RJ45 Connector |
| Number of Ports | 4 |
| Shield Type | UTP |
| Orientation | Straight |
| Length | 13.8mm |
| Width | 59.09mm |
| Depth | 21.59mm |
| Series Number | HFJ14 |
| Series | FastJack |
1-2120864-1
940-SP-3046R
111-0808LB16-34
26.11.0376-50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00