

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Ethernet Connector Type | RJ45 Connector |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Orientation | Right Angle |
| Length | 13.46mm |
| Width | 16.25mm |
| Depth | 15.75mm |
| Series | WR-MJ |
| Series Number | 615008 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
TM11R-5C-88(50)
TM11AP1-88P(03)
750-978/000-011
SS-641010-NF
615008142621
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00