

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Ethernet Connector Type | IX Industrial |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Ways | 10 |
| Shield Type | Shielded |
| Orientation | Straight |
| Length | 9.2mm |
| Width | 28.6mm |
| Depth | 17.5mm |
| Series | IX Industrial |
| Series Number | IX40G-A-10S |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
940-SP-3066-OST
CRJ45C6SOL50
7499111440A
PXM06285FANBKUS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00