

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Plug |
| Ethernet Connector Type | RJ45 Connector |
| LAN Category | Cat5 |
| Number of Ports | 2 x 2 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Number of Ways | 4 |
| Connector Type | RJ45 |
| Orientation | Straight |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Length | 29mm |
| Width | 22mm |
| Depth | 73mm |
SS-60300-004
MHRJ114P4CR
6GK1901-1BB30-0AA0
1-1775855-1
26.11.0378-50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00