

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Ethernet Connector Type | RJ22 Connector |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Number of Ways | 4 |
| Connector Type | Plug |
| Shield Type | Unshielded |
| Length | 7.7mm |
| Width | 14.5mm |
| Depth | 11mm |
| Series | TM-P |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
RDP-00AMMA-TLM7001
943-SP370808-M2
HFJT1-1G16-L12RL
SS-60000-008
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00