

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Ethernet Connector Type | RJ45 Connector |
| LAN Category | Cat5 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Ways | 8P8C |
| Shield Type | STP |
| Orientation | Right Angle |
| Length | 21.35mm |
| Width | 16.15mm |
| Depth | 17.25mm |
| Series | TM11R |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
RDP-5SPFFV-TCU7001
90512-003LF
TM11AP1-88P(03)
PXM0609NSANBK6883
VDIB1777XB24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00