

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Ethernet Connector Type | RJ11 Connector |
| Gender | Female |
| LAN Category | Cat3 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Ways | 6P4C |
| Orientation | Straight |
| Length | 13.21mm |
| Width | 15.08mm |
| Depth | 15.7mm |
| Series Number | 85510 |
| Series | Modular Plugs - Jacks |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
940-SP-3066-OST
90512-001LF
MMCRJ45SC6BW1
615004143821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00