

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Ethernet Connector Type | RJ45 Connector |
| LAN Category | Cat6 |
| Number of Ways | 8 |
| Orientation | Straight |
| Length | 27.62mm |
| Width | 15.86mm |
| Depth | 18.07mm |
| Series | CC |
MHRJJ44NFRA
09452812560
09451511121
615006141121
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00